خدمات GIS – انجام پروژه جی آی اس

انجام پروژه جی آی اس

نرم افزار جی آی اس یک نرم افزار جامع در زمینه ژئوماتیک است که بسیار گسترده بوده و میتوان گفت محدود به نقشه برداری هم نیست و میتوان در زمینه تحلیل اطلاعات دیگر نظیر اطلاعات علوم مهندسی کشاورزی و … نیز از آن بهره برداری کرد.

تعریف ساده ای اگر بخواهیم از نرم افزار آرک جی آی اس داشته باشیم این است که جی آی اس تلفیق اطلاعات توصیفی و مکانی را انجام میدهد و بوسیله جی آی اس میتوان گستره عظیمی از اطلاعات را با لایه بندی در یک جا جمع کرد و تحلیل های کیفی و کمی انجام داد یا بررسی های تخصصی را از این نرم افزار استفاده کرد.

در صورتی که پروژه ای برای سازمان یا شرکت خاصی قرار هست در زمینه نرم افزار جی آی اس برون سپاری شود در خدمت شما هستیم ما همچنین برای راه انداختن کار دانشجویان در بخش پایان نامه کارشناسی ارشد که بخشی از پروژه خود را قرار است با نرم افزار آرک جی آی اس انجام دهند نیز در خدمتتان هستیم.

در صورتی که نیاز به انجام پروژه جی آی اس و انواع خدمات مشاوره نرم افزار ARC GIS با قیمت مناسب و در اسرع وقت دارید در خدمت شما عزیزان هستیم البته اولویت با سازمان ها و شرکتها هست و کار ایشان در مرحله نخست انجام خواهد شد.

GIS ready یا آماده سازی داده ها برای ورود به جی آی اس

احتمالا اگر کمی با نرم افزار آرک جی آی اس کار کرده باشید و یا اطلاعاتی از این نرم افزار داشته باشید درباره جی آی اس ردی کردن نقشه ها مطالبی شنیده اید و یا اسم آن به گوشتان آشنا می آید. همانطور که میدانید هدف از جی آی اس ردی ، انجام ویرایش و آماده سازی اطلاعات مكانی برای ورود به سیستم جی آی اس ، كنترل عوارض و صحت ارتباط آنها، حذف عوارض تكراری، حذف خطاهای ظاهری در فایل رقومی و نیز برقراری پیوستگی عوارض هست که در صورت نیاز میتوانید این کار را برون سپاری کنید و ما برایتان به راحتی انجام دهیم و در این صورت نیز در خدمت شما هستیم و تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

 

انجام پروژه جی آی اس

|۱۳۹۸-۳-۱۸ ۰۴:۵۳:۵۸ +۰۰:۰۰خرداد ۱۵ام, ۱۳۹۸|سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS|