نقشه بردار پیاده کردن صفحه و ستون در تهران

پیاده سازی در نقشه بردرای

اگر میخواهید بیس پلیت ها و آکس ستون ها را جانمایی کنید قطعا نیاز به یک دوربین توتال دارید. خیلی از مهندسین عمران خود تا حدودی قادر به انجام این کار هستند اما قطعا این کار تخصص رشته نقشه برداری است.

قطعا همه میتوانند با اره و میخ و چکش کار کنند و شاید بتوانند یک میز ساده بسازند و یا یک نردبان طراحی و پیاده کنند اما نمیتوانند کار یک نجار حرفه ای و با تجربه را انجام دهند در مورد جا نمایی نقشه ها هم همین طور است کسی که ۶سال درس خوانده و مهارت آموخته و تجربه این کار را دارد بهتر از هر کسی میتواند حرفه خود را انجام دهد پس اگر مهندس عمران هستید بهتر است کار خود را به یک نفر کاربلد سپرده و برای صرفه جویی در یک هزینه اندک ریسک نکنید.

جانمایی و پیدا کردن نقاط نقشه با دوربین

دستور جانمایی در توتال stake out هست و شما مختصات را به دوربین میدهید و با جا به جا کردن منشور میتوانید محل مورد نظر را پیدا کنید و در مورد دوربین های لیزری هم تا حدودی روال به همین شکل هست و با کمی آپشن های متنوع تر.

این که چطور دوربین را به بهترین شکل و با کمترین خطا توجیه کرد و اینکه تراز کردن دوربین و کار با آن را نقشه برداران بهتر از هر کسی میدانند بر هیچ کس پوشیده نیست بنابر این ما در خدمت همه شما هستیم تا اگر خواستید پیاده سازی انجام دهید با ما تماس گرفته تا در خدمت شما باشیم.

پیام بگذارید