پهپادها در نقشه برداری

 • نقشه برداری با پهپاد

  این مطلب بیشتر درباره فراگیر شدن نقشه برداری با پهپاد است و اگر به دنبال خدمات انجام این کار و اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید حتما به بخش زیر مراجعه کنید.

  هر روزه تکنولوژی در حال پیشرفت بوده و با ارائه خدمات جدید همراه هستیم و همیشه این تکنولوژی هست که کارها را راحت کرده موفق کسی هست که خود را با پیشرفت تکنولوژی وفق دهد.

  با ارزان تر شدن پهپادها و فراگیری چگونگی آموزش و بهره برداری از این دستگاه ها در ایران افزایش چشمگیری را در این زمینه شاهد هستیم و همه روزه پهپاد های زیادی در ایران برای عکس برداری و فیلمبرداری هوایی برمیخیزند و نقشه های با کیفیت خیلی خوبی در حال تولید است.
  با فراگیر شدن استفاده از پهپادها به ویژه در زمینه تجاری تقاضا برای هدایت کننده‌های هواپیماهای بدون سرنشین هم افزایش پیدا کرده است. به همین خاطر در چین چندین آموزشگاه یا مدرسه خلبانی پهپاد را تاسیس شده است.
  الجزیره گزارش داده که در سال جاری صنایعی مانند کشاورزی ، فیلم‌سازی و نقشه‌برداری که از پهپادها استفاده می‌کنند حداقل به ۱۰ هزار خلبان پهپاد نیاز دارند.
   
  در حال حاضر در چین کمتر از هزار نفر هستند که مجوز یا گواهینامه هدایت پهپاد را دارند. در ۴۲ مدرسه‌ای که در مناطق مختلف از جمله پکن افتتاح شده دانشجوها تکنیک‌ها و فنون مختلف کنترل پهپادها را فرا می‌گیرند و با هدایت انواع پهپادهای مرسوم تجاری آشنا می‌شوند. 
   
  هزینه این دوره‌ها حداقل هزار و ۲۶۰ دلار است و پیش از دریافت گواهینامه هر دانش‌آموز باید ۲۰ ساعت پرواز با شبیه‌ساز پهپاد را پشت سر بگذارد. در چین هر کس بخواهد هواپیمایی با وزن بیشتر از ۷ کیلوگرم یا در ارتفاع بیشتر از ۱۲۰ متر هدایت کند باید گواهینامه داشته باشد.
  در صورت نیاز به تهیه نقشه با پهپاد و اجرای انواع خدمات نقشه بردرای با پهپاد در خدمت شما عزیزان هستیم.
  نقشه برداری با پهباد
  اگر به پهپاد نیازی ندارید و به طور مثال نیاز دارید که توپوگرافی با دوربین های توتال استیشن یا با گیرنده های مولتی فرکانسه برای شما عزیزان انجام شود ما میتوانیم با شما همراه شویم که برای انجام خدمات نقشه برداری خود با ما تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  Leave A Comment